IN PERSUNA QUITÀ L'AJUTU

Truvate un Vermont Quit Partner vicinu à voi.

I Vermont Quit Partners sò dispunibuli in e cumunità di tuttu u statu à traversu I Workshops My Healthy VT Quit Smoking.

L'iscrizzione hè faciule:

1.Visità myhealthyvt.org per amparà di più è truvà un attellu à vene per assiste. Poi cuntattate un coordinatore regiunale sè avete dumande o ùn pudete micca truvà un attellu in una data o ora preferita.

2.Cumprà a prucessu di registrazione di l'attellu in ligna o cunnetta cù u vostru coordinatore lucale.

3.U vostru coordinatore seguiterà cun voi per cunfirmà a vostra registrazione è risponde à tutte e dumande.

Incuntrà à Kim

Barre

Contea di Washington

Rete Salute UVM Centru Medicu Vermont Centrale

130 Strada Fisher,
Berlinu, VT 05602

Viki Delmas

Viki.delmas@cvmc.org

802-225-5680

Bennington

Contea di Bennington

Southwestern Vermont Medical Center - United Health Alliance

100 Hospital Drive
Bennington, VT 05201

Kathy Dockum

kathy.dockum@svhealthcare.org

802-440-4098

Brattleboro

Contea di Windham

Ospedale Memoriale di Brattleboro

17 Belmont Ave.
Brattleboro, VT 05301

Rebecca Best

rbest@bmhvt.org

802-251-8604

Burlington

Cuntea di Chittenden

Centru Medicu UVM

128 Lakeside Avenue
Burlington, VT 05401

Amy Rainville

QuitTobaccoClass@uvmhealth.org

802-847-7333

Middlebury

Contea di Addison

Centru Medicu Porter

108 Porter Drive
Middlebury, VT 05753

Courtney Thorn

cthorn@portermedical.org

802-388-8860

Morrisville

Contea di Lamoille

Servizii di Salute Comunità di a Valle di Lamoille

609 Washington Highway, Morrisville VT 05661

Hannah Ancel

hancel@chslv.org

Morrisville

Contea di Lamoille

Servizii di Salute Comunità di a Valle di Lamoille

609 Washington Highway, Morrisville VT 05661

Elise McKenna

emckenna@hpdpconsulting.com

Newport

Contea di Orleans

Ospedale Paese Nordu

189 Prouty Drive
Newport, VT 05855

Megan Marquissee

mmarquissee@nchsi.org

802-334-3208

Randolph

Orange County

Centru Medicu Gifford

44 South Main Street
Randolph, VT 05060

Megan Sault

msault@giffordmed.org

802-728-7714

Rutland

Contea di Rutland

Centru Medicu Regiunale Rutland - Squadra Sanitaria Cumunitaria

160 Rimu Street,
Rutland, VT 05701

Sarah Cosgrove

scosgrove@rrmc.org

802-776-5508

Rutland

Contea di Rutland

Centru Medicu Regiunale Rutland - Squadra Sanitaria Cumunitaria

160 Allen Street
Rutland, VT 05701

Brandon Hunter

brhunter@rrmc.org

802-776-5507

Springfield

Contea di Windsor

Hospital di Springfield

100 River Street
Springfield, VT 05156

Sarah Doyle

sdoyle@springfieldmed.org

802-886-8946

St Albans

Contea di Franklin

Servizi di Cunsigliu è Supportu di u Norduveste

Strada 107 Pond Pond
St. Albans, VT 05478

Deana Chase

deana.chase@ncssinc.org

802-370-5626

San Ghjuvanni

Contea di Caledonia

Ospedale Regionale di u Nordeste di u Vermont

1315 Hospital Drive
San Ghjuvanni, VT 05819

Pam Smart

p.smart@nvrh.org

802-748-7395

Windsor

Contea di Windsor

Mt. Ospedale Ascutney è Centru di Salute

Strada di a Cumpagnia 289
Windsor, VT 05089

Sarah Doyle

sarah.doyle@mahhc.org

802-674-7089

Uttenite Aiutu per Lascià

Vi dumandate chì forma di aiutu per abbandunà hè adatta per voi? Amparate cosa aspettà da l'aiutu Per Telefono, In Persunale è in Linea.