PERSOONLIJKE HULP

Vind een Vermont Quit Partner bij u in de buurt.

Vermont Quit Partners zijn beschikbaar in gemeenschappen in de hele staat via My Healthy VT Quit Smoking Workshops.

Inschrijven is eenvoudig:

1.Bezoek myhealthyvt.org voor meer informatie en om een ​​aanstaande workshop te vinden. Jij kan neem contact op met een regiocoördinator als je vragen hebt of geen workshop kunt vinden op een gewenste datum of tijd.

2.Start de workshop registratieproces online of neem contact op met uw lokale coördinator.

3.Uw coördinator neemt contact met u op om uw registratie te bevestigen en eventuele vragen te beantwoorden.

Maak kennis met Kim

barre

Washington County

UVM Health Network Central Vermont Medical Center

130 Fisher Road,
Berlijn, VT 05602

Viki Delmas

Viki.delmas@cvmc.org

802-225-5680

Bennington

Bennington County

Southwestern Vermont Medical Center - United Health Alliance

100 Hospital Drive
Bennington, VT 05201

Kathy Dockum

kathy.dockum@svhealthcare.org

802-440-4098

Brattleboro

Windham County

Brattleboro Memorial Hospital

17 Belmont Ave.
Brattleboro, VT 05301

Rebecca Best

rbest@bmhvt.org

802-251-8604

Burlington

Chittenden County

UVM Medisch Centrum

128 Lakeside Avenue
Burlington, VT 05401

Amy Rainville

SluitTobaccoClass@uvmhealth.org

802-847-7333

Middlebury

Addison County

Porter Medisch Centrum

108 Porter Drive
Middlebury, VT 05753

Courtney Thorn

cthorn@portermedical.org

802-388-8860

Morrisville

Lamoille County

Community Health Services van Lamoille Valley

609 Washington Highway, Morrisville VT 05661

Hannah Ancel

hancel@chslv.org

Morrisville

Lamoille County

Community Health Services van Lamoille Valley

609 Washington Highway, Morrisville VT 05661

Elise McKenna

emckenna@hpdpconsulting.com

Newport

Orleans County

North Country Hospital

189 Prouty Drive
Newport, VT 05855

Megan Marquissee

mmarquissee@nchsi.org

802-334-3208

Randolph

Oranje land

Gifford Medisch Centrum

44 South Main Street
Randolph, VT 05060

Megan Sault

msault@giffordmed.org

802-728-7714

Rutland

Rutland County

Rutland Regional Medical Center - Community Health Team

160 Allen Street,
Rutland, VT 05701

Sarah Cosgrove

scosgrove@rrmc.org

802-776-5508

Rutland

Rutland County

Rutland Regional Medical Center - Community Health Team

160 Allen Street
Rutland, VT 05701

Brandon Hunter

brhunter@rrmc.org

802-776-5507

Springfield

Windsor County

Springfield ziekenhuis

100 River Street
Springfield, VT 05156

Sarah Doyle

sdoyle@springfieldmed.org

802-886-8946

St. Albans

Franklin County

Northwestern Counseling & Support Services

107 Fisher Pond Road
St. Albans, VT 05478

Deana Chase

deana.chase@ncssinc.org

802-370-5626

St. Johnsbury

Caledonia County

Regionaal ziekenhuis Northeastern Vermont

1315 Hospital Drive
Johnsbury, VT 05819

Pam Smart

p.smart@nvrh.org

802-748-7395

Windsor

Windsor County

Mt. Ascutney ziekenhuis en gezondheidscentrum

289 County Road
Windsor, VT 05089

Sarah Doyle

sarah.doyle@mahhc.org

802-674-7089

Hulp krijgen bij het stoppen

Vraagt ​​u zich af welke vorm van stophulp voor u geschikt is? Lees wat u van hulp kunt verwachten per telefoon, persoonlijk en online.