KİŞİ İÇİN YARDIMDAN ÇIXARIN

Özünüzə yaxın bir Vermont çıxın.

Vermont Qut Tərəfdaşları, Mənim Sağlam VT Siqaretdən Çıxarın.

Qəbul asandır:

1.ziyarət myhealthyvt.org daha çox məlumat əldə etmək və iştirak etmək üçün yaxın bir seminar tapmaq. Bacararsan regional koordinatorla əlaqə saxlayın suallarınız varsa və ya üstünlük verilən bir tarixdə və ya saatda bir seminar tapa bilmirsinizsə.

2.Başlayın atelye qeyd prosesi onlayn və ya yerli koordinatorunuzla əlaqə qurun.

3.Koordinatorunuz qeydiyyatınızı təsdiqləmək və suallarınıza cavab vermək üçün sizinlə görüşəcəkdir.

Kimlə tanış olun

Barre

Vaşinqton şəhəri

UVM Sağlamlıq Şəbəkəsi Mərkəzi Vermont Tibb Mərkəzi

130 Fisher Road,
Berlin, VT 05602

Viki Delmas

Viki.delmas@cvmc.org

802-225-5680

Bennington

Bennington County

Cənub-Qərbi Vermont Tibb Mərkəzi - Birləşmiş Sağlamlıq İttifaqı

100 Xəstəxanası
Bennington, VT 05201

Kathy Dockum

kathy.dockum@svhealthcare.org

802-440-4098

Brattleboro

Windham County

Brattleboro Memorial Xəstəxanası

17 Belmont prospekti
Brattleboro, VT 05301

Rebecca Best

rbest@bmhvt.org

802-251-8604

Burlington

Chittenden County

UVM Tibb Mərkəzi

128 Lakeside prospekti
Burlington, VT 05401

Amy Rainville

QuitTobaccoClass@uvmhealth.org

802-847-7333

Middlebury

Addison County

Porter Tibb Mərkəzi

108 Porter Drive
Middlebury, VT 05753

Courtney Thorn

cthorn@portermedical.org

802-388-8860

Morrisville

Lamoille County

Lamoille Vadisinin Cəmiyyət Sağlamlığı xidmətləri

609 Washington Highway, Morrisville VT 05661

Hannah Ancel

hancel@chslv.org

Morrisville

Lamoille County

Lamoille Vadisinin Cəmiyyət Sağlamlığı xidmətləri

609 Washington Highway, Morrisville VT 05661

Elise McKenna

emckenna@hpdpconsulting.com

Newport

Orleans County

Şimali Ölkə Xəstəxanası

189 Prouty Drive
Newport, VT 05855

Megan Marquissee

mmarquissee@nchsi.org

802-334-3208

Randolph

Orange County

Gifford Tibb Mərkəzi

44 Cənubi Main Street
Randolph, VT 05060

Megan Sault

msault@giffordmed.org

802-728-7714

Rutland

Rutland County

Rutland Regional Tibb Mərkəzi - Cəmiyyət Sağlamlığı Komandası

160 Allen Street,
Rutland, VT 05701

Sarah Cosgrove

scosgrove@rrmc.org

802-776-5508

Rutland

Rutland County

Rutland Regional Tibb Mərkəzi - Cəmiyyət Sağlamlığı Komandası

160 Allen küçəsi
Rutland, VT 05701

Brandon Hunter

brhunter@rrmc.org

802-776-5507

Springfield

Windsor County

Springfield Xəstəxanası

100 River Street
Springfield, VT 05156

Sarah Doyle

sdoyle@springfieldmed.org

802-886-8946

St Albans

Franklin County

Northwestern Məsləhət və dəstək xidmətləri

107 Fisher Gölet Yolu
Müqəddəs Albans, VT 05478

Deana Chase

deana.chase@ncssinc.org

802-370-5626

St Johnsbury

Caledonia County

Şimal-şərq Vermont Regional Xəstəxanası

1315 Xəstəxanası
St. Johnsbury, VT 05819

Pam Ağıllı

p.smart@nvrh.org

802-748-7395

Windsor

Windsor County

Dağ Ascutney Xəstəxanası və Sağlamlıq Mərkəzi

289 İlçe Yolu
Windsor, VT 05089

Sarah Doyle

sarah.doyle@mahhc.org

802-674-7089

Çıxışdan Yardım alın

Yardımdan çıxmağın hansı formasının sizin üçün uyğun olduğunu merak edirsiniz? Telefonla, Şəxsi və İnternetdən kömək gözləməyi öyrənin.