FESOASOANI I TOTONU O LE TAGATA

Saili se paʻaga Vermont Quit e latalata ia te oe.

Vermont Quit Paʻaga o loʻo avanoa i totonu o nuʻu i le salafa o le setete e ala i My Healthy VT Quit Smoking Workshops.

O le lesitalaina e faigofie:

1.asi myhealthyvt.org ia aʻoaʻo atili ma saili se isi fonotaga faʻapitoa e auai. E te mafaia faʻafesoʻotaʻi le faʻamaopoopo faʻaitulagi pe a iai ni au fesili pe le mafai ona maua se fale aʻoga i se aso poʻo se taimi e te manaʻo ai.

2.Amata le faʻagasologa o le lesitalaina o fonotaga lugalaina pe fesoʻotaʻi ma lau soʻotaga faʻalapotopotoga.

3.O lau faʻatonu o le a tulitataoina ma oe e faʻamaonia lau lesitalaina ma tali ni fesili.

Feiloai ia Kim

Barre

Washington County

UVM Soifua Maloloina Network Vermont Medical Center

130 Auala Fagota,
Perelini, VT 05602

Viki Delmas

Viki.delmas@cvmc.org

802-225-5680

Bennington

Bennington County

Southwestern Vermont Medical Center - United Health Alliance

100 Hospital Hospital
Bennington, VT 05201

Kathy Dockum

kathy.dockum@svhealthcare.org

802-440-4098

Brattleboro

Windham County

Brattleboro Memorial Hospital

17 Belmont Ave.
Brattleboro, VT 05301

Repeka Sili

rbest@bmhvt.org

802-251-8604

Burlington

County a Chittenden

UVM Falemai Nofoaga

128 Lakeside Avenue
Burlington, VT 05401

Amy Rainville

QuitTobigarClass@uvmhealth.org

802-847-7333

Middlebury

Addison County

Porter Falemai Nofoaga

108 Faigamalaga Uila
Tutotonu, VT 05753

Courtney Thorn

cthorn@portermedical.org

802-388-8860

Morrisville

Itumalo o Lamoille

Community Health Services o Lamoille Valley

609 Uosigitone Auala, Morrisville VT 05661

Hana Ancel

hancel@chslv.org

Morrisville

Itumalo o Lamoille

Community Health Services o Lamoille Valley

609 Uosigitone Auala, Morrisville VT 05661

Elise McKenna

emckenna@hpdpconsulting.com

Newport

Itumalo o Orleans

Falemai i Matu Country

189 Faagaioiga o tiute
Newport, VT 05855

Megan Marquissee

mmarquissee@nchsi.org

802-334-3208

Randolph

County moli

Falemai o Gifford

44 South Main Street
Randolph, VT 05060

Megan Sault

m assault@giffordmed.org

802-728-7714

Rutland

Itumalo o Rutland

Rutland Regional Medical Center - Au Soifua Maloloina a le Nuu

160 Allen Street,
Rutland, VT 05701

Sarah Cosgrove

scosgrove@rrmc.org

802-776-5508

Rutland

Itumalo o Rutland

Rutland Regional Medical Center - Au Soifua Maloloina a le Nuu

160 Alatele o Allen
Rutland, VT 05701

Brandon Hunter

brhunter@rrmc.org

802-776-5507

Springfield

Itumalo o Windsor

Falemai i Springfield

100 vaitafe auala
Saunoa Springfield, VT 05156

Sarah Doyle

sdoyle@springfieldmed.org

802-886-8946

St. Albans

Franklin County

Northwestern Counselling & Support Tautua

107 Auala o Pond Pond
St. Albans, VT 05478

Deana Chase

deana.chase@ncssinc.org

802-370-5626

St.Johnbury

Itumalo o Caledonia

Falemai faʻaitumalo i Matu i sasaʻe

1315 Hospital Hospital
St.Johnbury, VT 05819

Pam atamai

p.smart@nvrh.org

802-748-7395

Windsor

Itumalo o Windsor

Mauga Falemai i Ascutney ma le Nofoaga Autu o le Soifua Maloloina

289 Itumalo Auala
Windsor, VT 05089

Sarah Doyle

sarah.doyle@mahhc.org

802-674-7089

Maua le Fesoasoani Tuʻu

O e tau mafaufau poʻo le fea ituaiga o faʻamavaega fesoasoani e talafeagai mo oe? Aʻoaʻo mea e te faʻamoemoeina mai le fesoasoani I le telefoni, I le tagata lava ia ma luga ole laiga.