ASMENIŠKAI MESTI PAGALBĄ

Netoliese susiraskite „Vermont Quit“ partnerį.

„Vermont Quit Partners“ yra prieinamos visos valstybės bendruomenėse per „My Healthy VT Quit Smoking“ dirbtuves. Dėl COVID-19 pandemijos „My Healthy VT“ perkėlė seminarus internete.

 

Registracija yra paprasta:

 

1.apsilankymas myhealthyvt.org sužinoti daugiau ir rasti artėjantį seminarą, kuriame dalyvausite. Tu gali susisiekite su regioniniu koordinatoriumi jei turite klausimų ar nerandate seminaro pageidaujama data ar laiku.

 

2.Pradėk nuo seminaro registracijos procesas internete arba susisiekite su savo vietiniu koordinatoriumi.

 

3.Jūsų koordinatorius susisieks su jumis, kad patvirtintų jūsų registraciją ir atsakytų į visus klausimus.

Susipažink su Kim

barre

Vašingtono grafystėje

UVM sveikatos tinklo centrinis Vermonto medicinos centras

130 Fisher Road,
Berlynas, VT 05602

Viki Delmas

Viki.delmas@cvmc.org

802-225-5680

Benningtonas

Benningtono grafystė

Pietvakarių Vermonto medicinos centras - Jungtinis sveikatos aljansas

100 ligoninės pavara
Benningtonas, VT 05201

Kathy Dockum

kathy.dockum@svhealthcare.org

802-440-4098

Brattleboro

Vindhamo grafystė

Brattleboro memorialinė ligoninė

Belmonto pr. 17
Brattleboro, VT 05301

Rebecca Geriausia

rbest@bmhvt.org

802-251-8604

Burlington

Chittendeno apskritis

UVM medicinos centras

128 ežerų prospektas
Burlington, VT 05401

Amy Rainville

„QuitTobaccoClass@uvmhealth.org“

802-847-7333

Middlebury

Adisono grafystė

Porterio medicinos centras

108 „Porter Drive“
Middlebury, VT 05753

Courtney Thorn

cthorn@portermedical.org

802-388-8860

Morisvilis

Lamoille apskritis

Lamoille slėnio bendruomenės sveikatos paslaugos

609 Washington Highway, Morrisville VT 05661

Elise McKenna

emckenna@hpdpconsulting.com

Niuportas

Orleano grafystė

Šiaurės šalies ligoninė

189 Prouty Drive
Niuportas, VT 05855

Megan Marquissee

mmarquissee@nchsi.org

802-334-3208

Randolph

Orange County

Giffordo medicinos centras

44 South Main Street
Randolfas, VT 05060

Noreen Fordham

nfordham@giffordhealthcare.org

802-728-7714

Rutland

Rutlando grafystė

Rutlando regioninis medicinos centras - bendruomenės sveikatos komanda

Allen gatvė 160,
Rutland, VT 05701

Sarah Cosgrove

scosgrove@rrmc.org

802-776-5508

Springfildas

Vindzoro grafystė

Springfildo ligoninė

100 River Street
Springfildas, VT 05156

Sarah Doyle

sdoyle@springfieldmed.org

802-886-8946

St Albans

Franklino grafystė

Šiaurės vakarų konsultavimo ir palaikymo paslaugos

107 Fišerio tvenkinio kelias
St. Albans, VT 05478

Kotryna Marrin

Catherine.Marrin@ncssinc.org

802-370-5626

Sent Džonsberis

Kaledonijos apskritis

Šiaurės rytų Vermonto regioninė ligoninė

1315 ligoninės pavara
Sent Džonsberis, VT 05819

Katie Bocchino

k.bocchino@nvrh.org

802-748-7395

Vindzoras

Vindzoro grafystė

Mt. Ascutney ligoninė ir sveikatos centras

289 apskrities kelias
Vindzoras, VT 05089

Sarah Doyle

sarah.doyle@mahhc.org

802-674-7089

Gaukite pagalbos mesti

Ar jums įdomu, kokia pagalbos metimo forma jums tinka? Sužinokite, ko tikėtis pagalbos telefonu, asmeniškai ir internetu.